KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13732002
nr 1373 2002
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning, Slussen. Signerad, daterad 1950,29,5x23,5 cm
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:55:18
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
500 kr
6
900 kr
7
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm